Zeytin Yağı Sızma 250 ml

99,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 99,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700062
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Zeytin Yağı Sızma 250 ml, YN88877700062, Bitkisel Yağlar

Zeytin Yağı Sızma 250 ml

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı tesislerimizde üretilmektedir. ISO 9001 (Kalite) - ISO 22000 (Gıda Güvenliği) - GMP (İyi Üretim) - HELAL sertifikaları vardır ve tamamen doğal olarak üretilmektedir. oğuk sıkım yöntemiyle zeytinyağı elde edilirken zeytin hamuru sabit olarak en fazla 26 derecede tutularak yağ elde edilir. 


İçindekiler

Zeytin Yağı Sızma Soğuk Press


Genel Kullanım

Zeytinyağı çok yönlü kullanımı olan bir üründür. Evlerde pek çok farklı şekilde kullanılır. Yemeklerinizde, salatalarınızda, kızartmalarınızda kullanabilirsiniz. Kahvaltılarınızda doğrudan ekmek banarak yiyebilirsiniz. Ezme, yoğurt gibi farklı yiyeceklerin üzerine dökerek tüketebilirsiniz. Hamur işlerinizde kullanabilirsiniz. Masaj yaparak cildinize sürebilirsiniz. Kuruyan yerlerinizi nemlendirmek için tercih edebileceğiniz gibi ağrıyan, incinen yüzeylerde sürebilirsiniz. En kaliteli zeytinlerden, en doğal yöntemlerle üretilen zeytinyağı ürünlerimizi her zaman elinizin altında tutabilir, suya damlatarak ya da tatlı kaşığı ile doğrudan içebilirsiniz.


Bilgilendirme

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi