Isırgan Otu Ekstresi 250 ml

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700009
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Isırgan Otu Ekstresi 250 ml

Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu

Isırgangiller familyasına ait olan ısırgan otu, fitoterapi alanında kullanılan bitkilerdendir. Bitki, mayıs ve ağustos ayları arasında çiçek açar. Dik gövdeli olan bu bitkinin yapraklarında yakıcı tüyler bulunuyor. Bu tüyler nedeniyle bitkiye temas etmek pek doğru değildir. Çünkü cilt ile temas eden bitki, cilt üzerinde kaşıntı ve kızarıklığın olmasına neden olur. Isırgan otu, ısırgan tohumu içeriğinde bazı mineralleri ve yararlı maddeleri barındırır. Bu mineral ve maddeler nedeniyle ısırgan otunun kullanım alanı geniştir.

 

İÇİNDEKİLER:

Isırgan Yaprağı Ekstraktı

 

GENEL KULLANIM

Sabah ve Akşam aç olarak bir tatlı kaşığı ölçeğinde veya üründe yazılı ölçekle (15 ml), su ve meyve suyuna katarak içebilirsiniz. Bitkinin etken maddesini içerdiği için acıdır.

 

AÇIKLAMA

Ürünler tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orijinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. Bu şekilde daha etkili ve verimli olarak vücuda hızla yayılmakta ve etki etmektedirler.

 

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi