Üretici Firmalar

image
TSE Belgeli, helal sertifikalı tek kozmetik markası olan Agarta Bitkisel Kozmetik, deneyimli ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kısa süre içinde hem yurt içinde hem yurt dışında önemli bir pazara ulaşmıştır. Modern tesisinde, son teknolojiyi kullanarak, doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerini tasarlar, hijyenik ortamlarda prosedür ve standartlara uygun şekilde üretim yapar.

--Agarta Bitkisel Kozmetik--

image
1999 yılında ilk defa buğday, havuç ve Jojoba yağlarının üretimi ile faaliyetine başlayan firma, 2007 yılında HERBAFLORA tescilli markasıyla doğal yağ üretimi, gıda ve kozmetik sektörüne ham madde tedarikçisi olarak devam etmiştir. Halen 100 den fazla ürün çeşidi için ham madde ve bitmiş ürün tedarik etmeye devam etmektedir.

--Herbaflora Doğal Ürünler--

image
1990 yılından beri bitkisel ürün sektöründe hizmet vermeye başlayan Yeşil Naturel, yan etkisi olmayan, tamamen %100 doğal ve kaliteli ürünler üretmektedir. Yeşil Naturel Ürünleri Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 1990 yılından bu yana gelen büyük bir birikim ve tecrübe ışığında hazırlanmış bitkisel ürünlerimizle sağlık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

--Yeşil Naturel Organik Gıdalar--

image
Saf aromaterapik yağlar ve bu yağlarla formüle edilmiş doğal kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. 15 yılı aşkın süredir güvenle kullanılan bitkisel gıda takviyelerini görmek ve sifadenizi.com üzerinden sipariş oluşturarak denemek isteyebilirsiniz.

--Awe Cemre Laboratories--

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)