Havuç Yağı 50 ml

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700042
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Havuç Yağı 50 ml, YN88877700041, Bitkisel Yağlar

Giserin Yağı 50 ml

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı tesislerimizde üretilmektedir. ISO 9001 (Kalite) - ISO 22000 (Gıda Güvenliği) - GMP (İyi Üretim) - HELAL sertifikaları vardır ve tamamen doğal olarak üretilmektedir. Havuç tohumu yağı, kurutulmuş yabani havuç tohumlarından ve kurutulmuş bitkinin kendisinden gelen buhar damıtma ile ekstre elde edilerek yapılır. 


İçindekiler

Havuç Yağı

 

Genel Kullanım

Havuç yağı çok geniş bir kullanım alanına ve uygulama şekline sahiptir. Tek başına kullanılabileceği gibi farklı yağlarla karıştırılarak da kullanılabilir. Haricen cilde uygulanabilir. Dilerseniz cildinize damlatabilir ya da bir pamuk yardımıyla cildinize sürebilirsiniz. 


Cildiniz dışında havuç yağı saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz şampuana 4-5 damla damlatıp karıştırdıktan sonra saçlarınızda düzenli olarak kullanabilirsiniz. Yüz losyonlarınıza ve maskelerinize ilave edebilirsiniz.  Belirli bakteri ve mantar türlerine karşı antiseptik olarak kullanabilir, hafif yaraların enfeksiyonlarının azalması için tercih edebilirsiniz. Havuç yağı fiyatı ürünlerin içeriğine, hazırlanış şekline ve miktarına göre değişir. Organik, soğuk sıkım yağların fiyatları kimyasal içeriklilere nazaran biraz daha yüksek olur.


Bilgilendirme

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi