Giserin Yağı 50 ml

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700041
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Giserin Yağı 50 ml, YN88877700042, Bitkisel Yağlar

Giserin Yağı 50 ml

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı tesislerimizde üretilmektedir. ISO 9001 (Kalite) - ISO 22000 (Gıda Güvenliği) - GMP (İyi Üretim) - HELAL sertifikaları vardır ve tamamen doğal olarak üretilmektedir. Gliserin yağı top şeklindeki parçaların ufak parçacıklar haline getirilmesi ve kaynatılıp eritilmesi sonucu elde edilir. 


İçindekiler

Gliserin Yağı

 

Genel Kullanım

Gliserin yağı çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Haftada birkaç defa tekrarlanarak saça doğrudan uygulanabilir. Cildi nemlendirmek için bir pamuk yardımıyla Gliserin yağını dilediğiniz bölgeye sürebilirsiniz. En çok kuruyan diz kapağı, dirsekler, topuklar dahil sürebilirsiniz. Biraz bal ve limon suyu ile karıştırarak dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Gül suyu ile karıştırarak yüzünüze, göz çevrelerinize uygulayabilirsiniz.


Bilgilendirme

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi