Alıç Ekstraktı 250 ml

110,00 ₺

120,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 110,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700007
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Alıç Ekstraktı 250 ml

Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı 250 ml

Hayıt ekstraktı, civan perçemi ekstraktı içerisinde yer alan civan perçemi, papatyagiller familyasından bir çiçekli bitki türüdür. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika gibi kuzey yarımkürenin ılıman iklimli yerlerinde yetişir. Çayırlarda, yol kenarlarında, tarlalarda, kıyı kesimlerde, yani gerek nemli gerekse kuru bölgelerde rahatlıkla yetişebilmektedir. Aynı zamanda Kandil Çiçeği olarak da bilinir. Civan perçemi ekstraktı (civan perçemi ekstresi) yapımında kullanılan bitkinin boyu 5 ila 100 cm arasında değişebilir. Yaprakları yünlü gibi tüylere sahiptir.  


İÇİNDEKİLER

Hayıt Otu, Civanperçemi, Aslan Pençesi.

 

GENEL KULLANIM

Sabah ve Akşam aç olarak bir tatlı kaşığı ölçeğinde veya üründe yazılı ölçekle (15 ml), su ve meyve suyuna katarak içebilirsiniz.

 

AÇIKLAMA

Ürünler tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orijinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. 

 

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi