Alıç Ekstraktı 250 ml

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700003
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Alıç Ekstraktı 250 ml

Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 ml

Çakşır Otu ve Ekstraktı

Çakşır Ekstraktı için öncelikle bitki mevsiminde toplanır, doğal yollarla kurutulur ve doğru tekniklerle bitki özü elde edilir. Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda güvenilir ve sağlık dostu ekstre ürünler elde edilmektedir. 


Çoban Çökerten Otu Ekstraktı

Bitkinin köklerinde sabit yağlar, azot, alkaloit ve resin vardır. Bitkinin zengin içerikli olması bitki özünün elde edilmesinde önemlidir. Bitkide bulunan değerler özel yöntemlerle sıvı hale getirilir. Çoban çökerten ekstresi doğal yollarla elde edilir. 

 

İÇİNDEKİLER

Çoban çökerten, Çakşır.

 

GENEL KULLANIM

Sabah ve Akşam aç olarak bir tatlı kaşığı ölçeğinde veya üründe yazılı ölçekle (15 ml), su ve meyve suyuna katarak içebilirsiniz.

 

AÇIKLAMA

Ürünler tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orijinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. 

 

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi