Bitkisel Masaj Kremi 50 ml 

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700071
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Bitkisel Masaj Kremi 50 ml

Bitkisel masaj kremi beklenen etkiye hızlı şekilde ulaşmak için kullanılan en kısa yoldur. Ürünün hızlı şekilde etki etmesi ve beklenen performansı bünyesinde taşıması büyük bir avantajdır. Ürünümüz doğal olup içerisinde sağlık yönünden zararlı hiçbir madde yer almamaktadır. Bitkisel masaj kremi içerik yönünden zengindir. Ürünün içerik yönünden zengin olması tamamen doğal bitkiler sayesinde gerçekleşmektedir. Bitkisel kremler son zamanlarda insanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir, bunun nedeni ise şüphe uyandırmadan güvenilir şekilde üretilmesidir. Ürünün içeriği net şekilde belirlendiği için daha fazla güven vaat etmektedir. 

Bitkisel masaj kremi yüksek kalite gözetilerek üretim aşamasına geçirilmektedir. Ürünün yüksek kalitede üretilmesi kadar hızlı üretimi de beğeni kazanması için yeterlidir. Sürekli olarak talep gören ürün daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına stoklarla desteklenmektedir. 

İÇİNDEKİLER:

Bitki özlü masaj kremi

KULLANIMI:

İnce bir tabaka olarak sürüp dairesel hareketlerle masaj yapınız.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi