Ardıç Yağı Kremi, Ardıç Kremi 100 Gr

90,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 90,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700068
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: krem, bitkisel, bitkisel ürün, bitkisel krem, doğal krem

Ardıç Yağı Kremi, Ardıç Kremi 100 Gr

Ardıç yağı kremi içerisinde ardıç bitkisi bulundurur. Ardıç, selvi Cupressaceae ailesinin Juniperus cinsinde iğne yapraklı ağaçlar ve çalılardır. Kuzey Yarımküre boyunca, Kuzey Kutbu'ndan, güneyden tropik Afrika'ya, Ziarat, Pakistan'dan, Eski Dünya'daki doğu Tibet'ten Orta Amerika'nın dağlarına ve Orta Amerika dağlarında yaygın olarak yetişmektedir. 

Ardıçların boyutu ve şekli, 20-40 m (66-131 ft) uzunluğundadır. İğne benzeri ve ya skala benzeri yapraklarla her daim yeşildirler. Tekli veya dioik olabilirler. Dişi tohum kozalakları, 4-27 mm (0.16-1.06 inç) uzunluğunda olup bir ila 12 kanatsız, sert kabuklu, "dut" benzeri bir yapı oluşturmak için bir araya gelen etli, meyve benzeri birleştirme ölçekleriyle çok farklıdır. Bazı türlerde, bu meyveler kırmızı, kahverengi veya turuncu, ancak çoğunda mavidir.  Genellikle aromatiktirler ve baharat olarak kullanılabilirler. Tohum olgunlaşma süresi, tozlaşmadan 6 ila 18 ay sonra türler arasında değişir. Erkek koniler, altı ila 20 ölçek ile diğer Cupressaceae'lerinkine benzer.

Ardıç yağı özlü krem, içerisinde ardıç bitkisinin yanısıra zeytin yağı, kantaron yağı, kekik yağı ,çörek otu yağı, bal mumu ve çam reçinesi barındırır. Yeşil Naturel sizlere bu karışım ile tüm bu bitkilerin etken maddelerini bu kremin içerisinde sunmaktadır. İğne yapraklı bir ağacın meyvelerinden çıkarılan ardıç kremi kokusu odunsu, baharatlı ve temizdir. Yeşil Naturel olarak bitkilerden azami fayda sağlamak için toplama zamanına ve bitkilerin cinsiyetlerine işimiz gereği dikkat ediyoruz. Bu konuda 30 yılın üzerindeki tecrübemizin gereği olarak, müşterilerimizin memnuniyetlerini birinci önceliğimiz yapıyoruz. Ardıç yağı kremi; ardıç ağacının meyveleri kurutulduktan sonra soğuk sıkım işlemi ile meyvenin çekirdeğinin yağı çıkarılarak elde edilen yağdan elde edilir.

İÇİNDEKİLER:

Zeytin Yağı, Kantaron Yağı, Kekik Yağı ,Çörek Otu Yağı ,Bal Mumu, Çam Reçinesi

KULLANIMI:

Uygun ardıç yağı kremi dozu, kullanıcının yaşı, sağlığı ve diğer bazı durumlar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Bununla birlikte tavisye edilen; istenilen bölgeye yeterli miktarda ardıç yağı kremi sürülerek dairesel hareketlerle 5 dk. cilde masaj yaparak uygulanmasıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi