Alıç Ekstraktı 250 ml

120,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 120,00 ₺
  • Marka: MyFarmaex
  • Ürün Kodu: YN88877700001
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: Alıç Ekstraktı 250 ml

Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 ml

Alıç, gülgiller familyasından bir ağaç türüdür. İlkbahar ayında çiçek açar ve çiçekleri beyaz ya da pembedir. Sarı ve kırmızı renkte meyve veren alıcın meyveleri 6-10 mm çapında olur. Alıç meyvesinden marmelat, reçel, macun gibi ürünler yapıldığı gibi kurutularak hem çiçeğinden hem de meyvesinden infüzyon yoluyla da faydalanılmaktadır. İçeriğinde adenozin, sıtasterin, guanin ve adenin içermektedir. Alıç Ekstresi ürünümüz de alıçtan elde edilen diğer bir bitkisel destektir.

 

Alıç Ekstresi İçeriği:

 C vitamini, flavon, triterpen, trimethylamin ve çeşitli vitaminler yer almaktadır.

 

GENEL KULLANIM

Sabah ve Akşam aç olarak bir tatlı kaşığı ölçeğinde veya üründe yazılı ölçekle (15 ml), su ve meyve suyuna katarak içebilirsiniz.

 

AÇIKLAMA

Ürünler tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orijinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır. 

 

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi